س

وبلاگم فقط وبلاگای قرآنی. بقيه مردم حواساشون همه از دم پرته. انگار از روايت معصومين ما فقط تيکه دوم اين جمله رو شنيدن:

که طوری زندگی کن انگار آخرين نمازت رو می رسی فقط بخونی و هم طوری زندگی کن که هزاران سال زنده تشريف داری.{با کمی تلخيص و تصرف}

همه پی ماديات و دنيا و ايده های غربی {مدرن و جديد و خام} هستند. فکر می کنن عقل کل هستند. کاش يکی به اونها می گفت بابا خيلی ها هستند که جواب تست آی.کيو ۱۵۰ به بالائه و می دونن که اين حرفا و تستا همش بازيه فکر نکنيد من که اين همه تست آی.کيو دادم و ديدم ۱۵۰ شدم 14.gif فکر می کنم ديگه بايد مغرور شم؟ نه! ذره ای اگه چيزی بهمون عطا شه يا نعمتی در اختيارمون باشه به گفته همين قرآن مقدس ازمون می خوان! ديگه تکبر معنی نداره! بايد پس بدی.نه اين بخاطر کم و کسری حافظه و پشت کار و اعتماد به نفس  باشه.

بلکه فهميدیم که اين دنيا (به گفته جای جای قرآن) بازيچه اس به اين معنی که سرگرمش نشين که صفر جلوی حساباتون رو زياد کنين سرگرم گناه و معصيتش نشين از اين بخت و اقبالی که خدا داده استفاده کنيد که فقط يه باره. ميريم اون دنيا هممون پشيمونيما.

حالا شما ها طبق معمول بگين خودت چی کار کردی.

به من چی کار دارين. من مسئوليتی آبا و اجدادی حس می کنم که فقط بگم. ما اونجوری نيستيم باغ سبز ببينيم بگيم مال خودم. نه بابا بهشت خدا واسه همه انسان ها جا داده و کسی جای ديگری و تنگ نمی کنه. همتون بيايين.

انقدر گير ندين به من. که چرا بهتون ميگم. به فکر خودتون باشيد. منم به خدا به فکر شمام. وگر نه می دونم بنده گناهکار خداييم. هممون به جز کسائی که نزد خدا اجر و مقامی دارن . من به اونها توهين نمی کنم. اما اون ها هم حتما حرف من رو تائيد می کنن که اين دنيا در حد رسوندن ايران به بالاترين درجه از لحاظ رتبه سياسی و اجتماعی و فرهنگی و اقتصادی. همين . همه چی رو بايد بذاريم و بريم و فقط به اين گفته رهبرمون عمل کنيم که.

ای به چشم رهبر گلم.

تا می تونم درس می خونم تا می تونم تلاش می کنم. تا وقتی مردم از تلاش هزاران مثل من يه چرخی چرخيده باشه. يه پيشرفتی شده باشه. ما روز قيامت می گيم در حدی که ظرفيت تلاش کردنمون بود در حدی که بهمون بها دادن در حدی که تونستيم فقط با هدف و نيت ساختن ايران تلاشمون رو کرديم.

اولا که دوست عزیز لینک دادم
دوما اینکه خیلی باحالی
سوما اینکه سوالت هم جالبه.
من در جواب فقط می تونم بگم که مگه خدا اگر صلاح بدونه ما رو هدایت نمی کنه. خب ما هم باید بخواهیم وقتی نمی خواهیم. وقتی مشغولیم. وقتی مشغول کار خودمونیم وقتی اون داره 5 نوبت صدامون می کنه وقتی ما گوششمون رو گرفتیم. وقتی ما نمی خواهیم .خ ودمون نمی خواهیم. من یادمه خود من قبلا ها خودم بودم که دلم نمی خواست. حالا می ترسیدم بخونم مسئولیتم زیاد شه! اونش بماند!  اما ... دلیل زیاد داره  ... اصلا حالا که تو جرفقه اش رو زدی من همین جریانو اونجا بهش می پردازم

/ 0 نظر / 32 بازدید